PROJE-TAAHHÜT-ŞARTNAME

Teknoline ailesi olarak müşterinin isteklerine göre konularında deneyimli ekiplerimiz tarafından yerinde keşif ve sonrasında projelendirme, uygulama ve teknik servis desteği ile seçkim kurum ve kuruluşlara hizmet vermekteyiz.


Projelendirmede üzerinde titizlikle durduğumuz en önemli unsur sistem alt yapısında mümkün olduğunca en az ve kaliteli malzeme ile en düşük maliyette sistem kurarak müşterinin tam olarak istediğine cevap vermektir. Montaj kolaylığı sağlayan, sorunsuz, ekonomik ürünler geliştirmemiz, proje maliyetlerinde önemli ölçüde avantaj yaratmaktadır.

Belirlenen ihtiyaca göre mevcut olanakları en verimli kullanabilecek ve maliyet kazanımları yaratacak en uygun çözümü sunar, projenize değer katarız.


Sürecin detaylarını iyi analiz edebilmek için öncelikle ihtiyaçlarınızı iyi anlamalıyız. Yapılan analiz sonrasında, projelendirmeden en uygun malzeme seçimine kadar uzanan süreçte hesaplı ve enerji avantajı sağlayan "size özel projeler" oluştururuz.

Teknoline'ın uydu sektöründeki en önemli farkı ihtiyaca göre sistem üzerinde değişiklikler yapabilme, ürünü geliştirme ve üreterek hayata geçirme alanıdır.