MULTISWITCH ÇEŞİTLERİ

Multiswitch Nedir?

Multiswitch sistemi, her aboneye uydu anten ihtiyacını ortadan kaldıran bir sistemdir. Çoklu anahtar olarak bilinen Multiswitch, uydu antenlerinden alınan sinyallerin çok sayıda kullanıcıya minimum kayıp ile dağıtılmasını sağlayan ara birim aracıdır.

Neden Mavi Seri Multiswitch Tercih Etmeliyim?

maviserimultiswitch

Birbirinden bağımsız yüksek izolasyonlu abone çıkışlarına sahip Mavi seri Multiswitch, abone çıkışlarındaki fazla kazanç sayesinde düşük sinyaller ile çalışabilir. Mavi Seri Multiswitch Quad&Quattro LNB kullanım özelliğine sahiptir. Ayrıca, 100 volta kadar abone port koruması da mevcuttur. Abone başına 100 metre dağıtım uzunluğuna sahip bu seri, aynı zamanda ledli abone kontrol sistemi özelliğine de sahiptir. Mavi Seri Multiswitch’ler aynı zamanda yüksek frekanslardaki fazla kayıp için her abone çıkışına +4 Db’lik ekolayzır özelliğine sahiptir ve 13-18V 22 khz devresi mevcuttur.

Neden Zamak Multiswitch Tercih Etmeliyim?

zamakmultiswitch

Zamak Multiswitchlerin en ayırt edici özelliği kasalarının döküm olmasıdır. Bu sayede dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Birbirinden bağımsız yüksek izolasyonlu abone çıkışları ile Zamak Multiswitch, abone çıkışlarındaki fazla kazanç sayesinde düşük sinyallerde çalışabilme özelliğine sahiptir. Mavi Seri Multiswitch’lerde olduğu gibi Zamak Multiswitch’lerde de Quad&Quattro Lnb kullanım özelliği mevcuttur. Zamak Multiswitch aynı zamanda 100 volta kadar abone port koruması özelliği ve abone başına 100 metre dağıtım uzunluğuna sahiptir. Zamak Multiswitch’in ledli abone kontrol sistemi ve port kilitleme özellikleri mevcuttur. Yüksek frekanslardaki fazla kayıp için her abone çıkışına +4 dB’lik ekolayzır özelliğine sahip Zamak Multiswitch, ilk ve son abone arasında 1 dB’lik kazanç farkı ile öne çıkmaktadır.  Ayrıca 13-18V 22 Khz devresi de mevcuttur.

Neden Rack Tipi Multiswitch Tercih Etmeliyim?

racktipimultiswitch

Rack Tipi Multiswitch’lerde çift güç kaynağı ve aktif TERR girişi (pasif giriş) mevcuttur. Rack Tipi Multiswitch’ler, 19" 2U Rack Kabinde kolay montaj edilebilir.  8 adet arka arkaya kaskat bağlayabilme özelliği ve her abone çıkışı için led göstergesi mevcuttur. Ayrıca Rack Tipi Multiswitch’te LNB açma / kapama düğmesi ve yüksek yalıtımlı endüstriyel güç kaynağı bulunmaktadır. Bu tip multiswitch’lerde abone çıktılarındaki yüksek kazanç nedeniyle düşük sinyallerde çalışabilir böylece kolay ve kompakt kurulum sağlanabilir. Yeni nesil SMD bileşenleri sayesinde düşük güç kullanımı mevcuttur. LNB beslemesi 13- 18V’tur ve Quad & Quattro LNB işlemine de sahiptir. Ergonomik ve şık tasarım ile Rack Tipi Multiswitch, 100 volt'a kadar abone port koruması özelliği ile uzun ömürlüdür. 2 ayrı fan sayesinde sürekli hava sirkülasyonu sağlar. Her abone için 950-2150MHz ve 47-870MHz kayıpsız keskin filtresi mevcuttur.

Teknoline olarak yaptığımız yatırım ve geliştirdiğimiz teknolojiler ile üretiyor ve uyguluyoruz. Ürünlerimiz ile ilgili bilgi ve sipariş için bize ulaşın!